poniedziałek, 23 maja 2011

Etiopia - Kulturowy Tygiel Afryki

Etiopia to kraj fascynujący i różnorodny. „Alpejskie” szczyty gór Semien i pustynna depresja Danakil, mistyczne, odkute w skale kościoły Lalibeli i starożytne klasztory na wyspach jeziora Tana, mnogość endemicznych gatunków fauny i flory oraz jeziora Wielkiego Rowu Afrykańskiego, średniowieczne zamki Gondar i etniczna różnorodność Doliny Omo. Krajobrazy zapierają dech w piersiach; wielogodzinne podróże samochodem nie są tutaj nużącą koniecznością – staja się fascynującym doznaniem przestrzeni i piękna. Południe Etiopii, to żywe muzeum - osady plemion kultywujących tradycje swoich przodków w niezmienionej od wieków postaci.


STRONA WYDARZENIA NA FACEBOOKU - Dołącz >>> http://www.facebook.com/event.php?eid=210343665672039Pokaz slajdów opracowany przez Aslema Tours - biuro z którym wspólnie Klub Podróżnik organizuje wyprawy i warsztaty fotograficzne.
Biuro Podróży Aslema Tours ma siedzibę w Warszawie. Do sprzedaży własnych, autorskich propozycji wykorzystuje głównie internet.
Oferta biura jest niszowa, zbudowana na ciekawych pomysłach i wysokim poziomie ich realizacji, skierowana do ludzi aktywnych i otwartych na nowości.
Aslema Tours ma w ofercie wiele ciekawych propozycji pod wspólnym tytułem WAKACJE Z POMYSŁEM. Są to :
- wyprawy w cyklu ŚWIĘTA I FESTIWALE ŚWIATA – święto Meskel i Timkat w Etiopii, wielkie święto muzyki GNAWA w Maroku, Międzynarodowy Festiwal Sahary w Tunezji,
- cykl WAKACJE DLA AKTYWNYCH - warsztaty tańca brzucha,
wyjazdowe warsztaty jogi i medytacji, wyprawy w ramach Szkoły Fotografowania,
- i najbardziej ukochane WYPRAWY TREKKINGOWE NA PUSTYNIĘ, czyli niezapomniane doświadczenie funkcjonowania w prawdziwej karawanie. Więcej propozycji znajdziecie na stronie : www.aslematours.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz